iPhone 15’i ucuza satın alın: Artık tasarruf edebilirsiniz

Adanali

Member
Her zamanki gibi son iPhone modelinin fiyatları tam olarak küçük cüzdanlar için geçerli değil. Neyse ki, cep telefonu sağlayıcıları her zaman sözleşmelerini pazarlamakla ilgileniyorlar. Bu her zaman muazzam tasarruf potansiyeline sahip fırsatların önünü açar. iPhone’un satın alma fiyatını aylık tarife maliyetlerine bölerseniz ayda 22,50 euro gibi düşük bir fiyata iPhone 15 satın almanız mümkün. Kapsamlı bir araştırma yaptık ve şimdi Apple’ın en yeni amiral gemisinin keyfini en ucuz fiyata çıkarmanın en iyi yollarını sunuyoruz.
Tarife paketindeki iPhone 15


Vodafone, O2 veya Telekom’da şu anda iPhone 15’e tarifeyle en fazla para ödüyorsunuz. Bu nedenle Sparhandy, Logitel ve Starmobile gibi cihazları zaten çeşitli paketler halinde daha ucuza sunan özel mağazalara bakıyoruz.
Sparhandy şu anda en iyi fiyatlara sahip. iPhone 15’in satın alma fiyatı şu an için 949 euro. Sparhandy’nin tarife paketlerine bakarsanız, akıllı telefon zaten sözleşmeyle birlikte sunuluyor O2 Mobil L Boost ve 140 GB (maks. 500 MBit/s 5G) aylık veri hacmi ayda 59,99 Euro karşılığında. Ayrıca sadece tek seferlik 49,95 euroluk cihaz ödemesi var. Ayrıca telefon numaranızı taşımanız durumunda 100 Euro’luk geçiş bonusu da bulunmaktadır.
Daha fazla veri hacmi arıyorsanız tarifeyi seçmelisiniz. Vodafone Smart Ultimate’ı seçin. iPhone 15’i tek seferlik 9,95 euro ödeyerek paket olarak alabilirsiniz. Sınırsız veri hacmi için (maks. 500 MBit/s 5G) aylık 69,99 Euro ödenecektir. Burada da numaranızı yanınızda taşımanız durumunda 50 Euro’luk geçiş bonusu var. Hatta iPhone 15 Pro’yu o2 Mobile XL Handy2 ile birlikte 300 Euro’nun biraz altında bir fiyata alabilirsiniz. Sözleşmenin aylık ücreti de 64,99 euro.
Logitel, Sparhandy ile doğrudan karşılaştırıldığında önemli ölçüde daha pahalıdır. En iyi teklifi Vodafone ağında bulabilirsiniz. iPhone 15 için tek seferlik 219 euro fiyat ödüyorsunuz, bağlantı ücreti yok. 65 GB’lık (maks. 500 MBit/s 5G) Smart M tarifesinin yanı sıra SMS ve telefon sabit ücretleri için ayda yaklaşık 45 Euro ödersiniz.
Starmobile’da bile yalnızca tek bir tarife önerebiliyoruz. Burada iPhone 15 ve bağlantı için tek seferlik 60 euro ücret ödüyorsunuz. Ayrıca 280 GB (maks. 500 MBit/s 5G) O2 tarifesi Mobile XL 2023’ün yanı sıra SMS ve telefon için sabit tarifeler de mevcuttur. Aylık 63 avroya mal oluyor.
iPhone 14 daha ucuz


En yeni iPhone’u istemiyorsanız Sparhandy’deki iPhone 14’e bir göz atmalısınız. Bu, şu anda tek seferlik 50 Euro’luk bir ücret karşılığında mevcuttur. Telefon numaranızı yanınızda getirirseniz, 50 Euro’luk bir geçiş bonusu alacaksınız ve dolayısıyla bağlantı ve cihaz için fiilen 0 Euro ödeyeceksiniz. Ayrıca SMS ve telefon için aylık 50 Euro sabit ücretler içeren 80 GB (maks. 500 MBit/s 5G) Vodafone Smart L Özel tarifesi de bulunmaktadır.
Şu anda daha ucuz olan tek şey yenilenmiş olarak satılan kullanılmış cihazlardır. eBay’de nakliye dahil 690 Euro’dan başlıyorlar. Rehberde daha fazla yenilenmiş mağazamız var: Yenilemeye değer mi? görüntülendi ve değerlendirildi.
 
Üst