Eş Takibi Nasıl Yapılır ?

Adanali

Member
Eşlerin sadakat yükümlülüklerine yerine getirmemesi, eş takibi konusunun ihtiyaç haline dönmesine sebep olmaktadır. Vermiş olduğumuz eş takibi hizmeti fiziksel sıcak takip ile yürütülür. Bunun için oluşturduğumuz konusunda profesyonel özel ekiplerimiz gizlilik çerçevesinde takipleri yürütür. Görevimiz takip edilen şahsın evden çıkıp tekrar evine dönene kadar gün içerisinde neler yaptığını fotoğraf ve videolar ile ispatlamaktır. İnkar edilemez deliller iş sonunda müşteriye teslim edilir.aldatma ozel dedektifEş Takibi Neden Gerekli ?
Şüphe ile yaşamak sizlerin hayatını alt üst eder. Yıllardır aynı yastığa baş koyduğunuz insanın siz yanında yokken neler yaptığını bilmek istemezmisiniz? Bu zaman kadar iki sebep ile, müşterilemizin eş takibine ihtiyacı olduğunu gördük. Bunlardan ilk olanı eşlerde ki sebepsiz değişiklikler. Bunların başında cep telefonlarını yanından ayırmamaları, şifreler konulması, gereksiz iş seyahatleri, uzayan mesailer ve yakalanan bir mesaj. Eşler bu durumlar ile karşılaştığında önlerine iki seçenek çıkıyor. Ya kıyameti koparacaksın boşanacaksın, ya da bütün olanları soğuk kanlılıkla karşılayıp, yasal inkar edilemez bir delil toplayacaksın. İşte tam da bu noktada Özel Dedektif Eş Takibi hizmetimiz devreye girmektedir.

Paronayak veya Şizofren Suçlaması
Erkekler genelde mesaj veya önemli değişiklikleri yüzüne vurduğunuzda ilk savunması sizin paranoyak olduğunuzu söylemesidir. Bu durumu tüm çevresine de söyleyerek kendi uydurduğu yalana kendisi de inanmaya başlar. Eş Takibi için müracaat eden bayan müşterilerimizin çoğu bu durum ile karşılaşmışlardır. Bu çalışmamızın sonucu çevresinde bulunanlara karşı ve hukuka karşı inkar edilemez deliller toplamakdır.

Eş Takibi Sonucunda Ne Kazanırsınız ?
Eş Takibi hizmeti sonucunda aldığınız inkar edilemez yasal çerçevelerde elde edilmiş deliller ile, eşinizin zina ettiğini veya sadakat yükümlülüğünü yerine getirmediğini ispatlarsınız. Bununla birlikte açmış olduğunuz dava sonucunda haklı olan taraf olacak ve mağduriyetinizin tazminatını rahatlıkla talep edebileceksiniz.
 
Üst