Bayan Dedektif Var mı?

Hasan

New member
Gün geçtikce daha çok bilinen özel dedektiflik mesleği zamana, teknolojiye ve ihtiyaçlara cevap vermek mecburiyetindedir. Günümüzde özel dedektiflere en çok bayan müşterilerimiz başvurmaktadır. Nasrettin hocanında dediği gibi “bana damdan düşmüş birini getirin” mantığı ile yola çıkılırsa özel dedektiflik mesleğini en güzel sizin başınıza gelmiş bir olayın aynısını yaşamış bayan bir dedektif yapabilir. Avrasya Özel Dedektiflik olarak yönetim kadromuzda bayan dedektif bulundurmaktayız. Sizlerin yaşamış olduğu durumun aynısını yaşamış birisi, size daha çok yardımcı olacaktır.

Sizinle karşılıklı güven ilişkisi kurmak hedefimizdir. Bir Özel dedektif de olması gereken tüm beceriler bir kadında zaten doğal olarak mevcuttur. Ekipte hem erkekler hem de kadınlar aynı yüksek düzeyde profesyonellik ile aynı araştırma görevlerini yerine getirir. Ancak yıllar geçtikçe, birçok durumda bir kadın dedektifi çalıştırmanın daha mantıklı olduğunu keşfettik.Neden Kadın Dedektif ?
Her gün onlarca evlilik ve aldatma araştırması yapıyoruz. Bu durumlarda müşterilerimizin % 90’ı kadındır ve bizimle iletişime geçtikleri zaman genellikle güven duygusunu oluşturmak isterler. Bayan dedektif ile yaptıkları görüşmeler de kendilerini daha güvenli hissettiklerini ifade ederler.

Kadın özel dedektiflerimizin becerileri ağlamak için bir omuz sağlamanın ötesine geçiyor. Takip yapılacağı zaman bir bayan dedektifi kimse farketmemektedir. Ve sahada olağanüstü bir başarıya sahiptirler.

Bizim işimiz bilgi bulmakla ilgili. Bu yüzden iyi bir dinleyici olmak kesinlikle şarttır. Bir cinsiyet klişesi gibi gelebilir, ancak çalışmalar kadınların dinlemede daha iyi olduğunu ve deneyimlerimize göre kesinlikle doğru olduğunu gösterdi. Kadınların fiziksel olarak erkeklerden daha az tehdit edici olma eğiliminde olmaları da bilgiyi daha etkili bir şekilde öğrenmelerine yardımcı olmaktadır. Sonuç olarak, kanıtları hızlı ve gizli bir şekilde toplamak için etkileyici bir yetenek ekler.
 
Üst